8 vjet nga “Gërdeci”, Tahiri: Një prej autorëve, jashtë vendit duke folur për drejtësinë

603

Sot shënohen tetë vjet nga shpërthimi tragjik në Gërdec, ku humbën jetën 26 persona, u plagosën qindra të tjerë dhe u dëmtuan qindra biznese e shtëpi.

Më shumë