Kompania Carbonfiber Dynamics e ka modifikuar BMW M4 për ta bërë atë më të shpejtë, duke e tejkaluar limitin e shpejtësisë që gjendet në...

Ferrari ka bërë prezantimin e versionit të përditësuar të modelit FF, i cili mban emrin “GTC4 Lusso”, dhe ofron një fuqi më të madhe,...

­   Business Insider, bazuar në revistën Wards e cila publikon artikuj që kanë të bëjnë me automobilistikë, e ka publikua një listë me veturat që...

“Bentley” prezanton modelin e ri të fuoristradës, që kompania e ka cilësuar si “më luksozja dhe më e fuqishmja që është prodhuar deri tani”.

Seria e re e BMW është kombinim perfekt i rehatisë, elegancës, teknologjive të reja dhe luksit.

Kompania Mercedes nuk po ndalet me produkte të reja të makinave, ajo tashmë ka prezantuar përmes fotografive versionin më të ri të makinës AMG...

Një personi në Afrikën e Jugut i është kthyer makina e tij pas 22 vjetëve që iu kishte vjedhur. Policia lokale tha se makina...

Evolucioni i automobilave krahas dizajnit modern, sot matet edhe me shpejtësinë që mund ta arrijë një makinë. Përderisa në vitet 1960 – 1970 Lamourghini...

BMW 535i është seria e re nga gjiganti i veturave BMW. Modeli i ri është i pajisur me rrota Vossen Limited Edition VLE-1, të...

Modelin sportiv të vitit 2014, Porsche 918 Spyder, e cila është shitur me sasi të limituar, kompania e kthen sërish në treg.
infosite.alinfosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar