Shitet SsangYong Actyon 2.0 CRDI.

Shitet vetura Kia Cerato 1.5 CRDI e vitit 2006.

Shitet vetura e tipit Audi A7 3.0 TDI, prodhim i vitit 2011.

Shitet vetura e markes Mercedes-Benz ML Class 350.

Shitet Suzuki SX4 1.9 DDiS GLX. Vetura është prodhim i vitit 2009.

Shitet Kia Cerato 2.0 CRDI , prodhim i vitit 2005.

Në shitje vetura e tipit BMW X5 2014.

Shitet vetura e tipit Audi A6 3.0 TDI.  

Mektrin Motors ka nxjerrë në shitje veturën Audi A7.

Shitet vetura e markës Volkswagen Golf V. Vetura është prodhim i vitit 2005 dhe ka 148,000 të kaluara.
infosite.alinfosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar