Nëse ndonjëherë keni ëndërruar për një shtëpi madhështore me shumë komoditet por asnjëherë nuk e keni projektuar se si do të jetë.

Nëse jeni në kërkim të një vendi të lirë dhe të mirë për të kaluar pushimet tuaja në çdo kohë të vitit, atëherë ne...

Arkitektura unike dhe mënyra si janë bërë ato i bëjnë të veçanta dhe interesante.

Dashamirët e turizmit dhe ata që duan të eksplorojnë botën, priren të vizitojnë vendet ekzotike dhe të qeta. Në anën tjetër ka shumë vende...

Një fermer nga Rusia ka gjetur një menyrë të shkëlqyer për të tërhequr vizitorë dhe shitjen e të mbjellave të tij.

160 kilometra në veri të Stokholmit në qytetin Gavle shitet vila për vetëm një koronë suedeze.

Arkitekti dhe ish-inxhinier i NASA-s, James Ramsey së bashku me Dan Barasch, një sipërmarrës social, kanë bërë planin për parkun e parë nëntokësor në...

E shtrirë në një hapësirë prej 40 mijë metra katrorë, me një tarracë të hapur e të gjelbëruar. Ky është ambienti i ri i...

Një shtëpi në pemë, është dëshira e çdo fëmije. E madje jo vetëm fëmijët, një shtëpi relaksi në pemë do e donte secili nga...

Blerja e një shtëpie u është ëndrra dhe synimi i të gjithëve. Për këtë ne punojmë dhe mundohemi që të kursejmë me vite të...
infosite.alinfosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar