Ipet me qera apartamenti me 65m2 në Tiranë.

Ipet me qera apartamenti në rr. "Bardhok Biba" në Tiranë. Apartamenti ka 60m2.

Ofrohet për shitje ose qera Vile 2 katëshe, me sipërfaqe trualli prej 450 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 320m2.

Lëshohet me qera apartamenti me 80m2 në Tiranë, përkatësisht në rrugën "Medar Shtylla”.

Lëshohet me qera vila e cila ndodhet në zonën e Farkës. Vila ka dy kate me një sipërfaqe totale prej 219 m2.

Irea Property ofron me qera vilën luksoze e cila ndodhet në Sauk. Vila ka gjithsej 440 m2 dhe kopsht me sipërfaqe rreth 2 000...

Merrni me qera Vilë trekatëshe e cila ka funksion për banim dhe zyre. Vila ka 9 dhoma të pa mobiluara, është e shtuar në...

Merrni me qera apartament në Tiranë dhe i cili përbëhet nga dy dhoma gjumi, një dhome ndenjeje me guzhinën, dy banjo dhe dy ballkone....
infosite.alinfosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar