Shitet Home Cinema Trust në Tiranë.

Shiten Lente kontakti FreshLook “One Day Color” me ngjyrë.

Shitet ASUS Fonepad 8 FE380CG.

Shitet Ipad i tipit Mini me Memorie prej 16 GB për vetëm 25000 LEK.

Shes Acer Aspire 4810P: CPU 1.4 CORE 2 DUO U3500 MEM 3 GB RAM DDR3 HDD 250 GB SCR 13.3 INCH DVD-RW-WEBCAMERA HD -HDMI..

Apple iPad2 Model A1395 Memorie 16G Ngjyre e Zeze CTS (Computer Telecommunication Solutions) Rr. Petronini Luarasi(Mihal grameno)..

MacBook Pro 13'' Display 13.3'' Intel Core i5 2.40 GHz RAM 4 GB HDD 640 GB DVD RW, Wifi, WebCAM,Card Reader Gjendje Perfekte, Vetem 220 Cikle Si I Ri..

Shes ore polo origjinale e sapo ardhur nga zvicra . Shitet per arsye mosperdorimi...

CMIMI I PADISKUTUSHEM ora esht e re ne kuti e sapo ardhur nga gjermania ora esht me kurdisje dhe automatice BRAND KLASCO kundra ujit deri ne 30...

Lloji: Seat Viti i modelit: 2000 Kilometrazha: 65 000 - 69 999..
infosite.alinfosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar