Dieta me ujë xhenxhefili: pija që shkrin shtresat dhjamore dhe kilogramët

977

A e keni ditur që me kombinimin e thjeshtë të xhenxhefilit dhe ujit përftoni pijen me të cilën mund të eliminoni lehtë peshën e tepërt trupore.

Më shumë